Rezervasyon
  • +90 232 755 2 755
  • info@ferushotel.com
Premium Suite

Premium Suite

50 m² olan suit odalarımız çift kişi kapasitelidir.Bahçe Manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, çamaşır makinesi, minibar, televizyon ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Aile Odası

Aile Odası

29 m² olan suit odalarımız dört kişi kapasitelidir. Kara manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Aile Suit

Aile Suit

53 m² olan aile suit odalarımız dört kişi kapasitelidir. Bahçe manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Superior İki Kişilik Oda

Superior İki Kişilik Oda

28 m² olan Superior odalarımız iki kişilik kapasitelidir. Kara Veya Kısmi Deniz Manzaralı. Tüm odalar balkonlu, kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Ekonomik Oda

Ekonomik Oda

17 m² olan Ekonomik odalarımız 2 kişi kapasitelidir. Bahçe manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Delüks İki Kişilik Oda

Delüks İki Kişilik Oda

26 m² olan Delüks İki Kişilik Odalarımız iki kişi kapasitelidir. Şehir Veya Dağ Manzaralı. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Çift Kişilik Şehir Manzaralı

Çift Kişilik Şehir Manzaralı

21 m² olan Çift Kişilik odalarımız iki kişi kapasitelidir. Şehir manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Çift Kişilik Deniz Manzaralı

Çift Kişilik Deniz Manzaralı

22 m² olan Çift Kişilik odalarımız iki kişi kapasitelidir. Şehir manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Corner Deluxe

Corner Deluxe

29 m² olan suit odalarımız çift kişi kapasitelidir.Bahçe Manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, çamaşır makinesi, minibar, televizyon ve saç kurutma makinesi ve balkon mevcuttur.

Devamı
Balayı Suiti

Balayı Suiti

50 m² olan Çift Kişilik odalarımız iki kişi kapasitelidir. Şehir manzaralıdır. Tüm odalarda kablosuz internet, split klima, telefon, kettle, minibar, kasa ve saç kurutma makinesi ve balkon ile balayı çiftleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Devamı